Szanowni Państwo!

III sektor jakim są organizacje pozarządowe to duża grupa ludzi działająca na terenie naszego powiatu i kraju. Organizacje te spełniają wiele ważnych funkcji i odgrywają znaczącą rolę w kształtowaniu społeczeństwa obywatelskiego. Ludzie działający w nich to pasjonaci, realizujący swoje zainteresowania i cele na rzecz lokalnego środowiska. W związku z tym będę realizować różnego typu przedsięwzięcia wspierające ich aktywność.

 

 

 

1

I Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych
Targi Pracy i Edukacji

27.04.2012r.

Forum i targi zgromadziły 150 osób zainteresowanych pracą w organizacjach. Uczestnicy wydarzenia skorzystali z konferencji i warsztatów.

[PROGRAM]   [FILM]

 

2

Indywidualne konsultacje

16.07.2012r.

Przedstawiciele organizacji z terenu powiatu żarskiego skorzystali z indywidualnych konsultacji w zakresie prawa, księgowości oraz marketingu i PR, efektywnie wykorzystując czas pracy konsultantów Zielonogórskiej Kuźni III Sektora.

 

3

Lubuska Akademia Ekonomii Społecznej

13.08.2012r.

Z 2-dniowych warsztatów na temat: Tworzenie projektów - pozyskiwanie środków, skorzystało 23 przedstawicieli organizacji. Odbyły się one w ramach projektu "Lubuska Akademia Ekonomii Społecznej".

 

4

Indywidualne konsultacje - II edycja

12.12.2012r.

Przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu powiatu żarskiego uczestniczyli w indywidualnych konsultacjach prowadzonych w zakresie prawa, finansów oraz marketingu. Przedsięwzięcie to zostało zrealizowane we współpracy z Kuźnią III Sektora.

5

Skuteczna akcja 1%

06.03.2014r.
w Żarach

Przedstawiciele III sektora uczestniczyli w szkoleniu pn.: „Skuteczna akcja 1%” w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej subregionu zielonogórskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Prowadziła je Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej w Zielonej Górze.

6

Mikrodotacje do 5 tys. złotych

03.07.2014r.

Przedstawiciele Związku Lubuskich Organizacji Pozarządowych i Fundacji Wspierania Inicjatyw Społecznych spotkali się z organizacjami pozarządowymi powiatu żarskiego. Uczestnicy szkolenia zapoznani zostali z projektem TRAMPOLINA - regionalny program wspierania inicjatyw obywatelskich.

     
     

 

 

 

[STRONA GŁÓWNA]

 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zapraszam Państwa na mój profil na Facebooku oraz kontakt poprzez e-mail.

Kontakt z Danutą Madej za pomocą poczty elektronicznej.  

   
Licznik wyświetleń:
Licznik odwiedzin:
Gości on-line:
 
 [PLAN KAMPANII NA RZECZ RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO]

 
 

[KARTA UCZESTNICTWA]           [PROGRAM]
 

 
 
 

 

Copyright ©  www.danutamadej.pl - 2010. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.

stat4u