SZANOWNI PAŃSTWO!

Celem projektu „Powiat Żarski Przedsiębiorcom” jest inicjowanie i organizowanie działań zmierzających do tworzenia dobrych warunków umożliwiających prowadzenie i rozwój działalności gospodarczej w naszym regionie.
W czasie kadencji 2010-2014 planuję szczególną aktywność w tej sfer
ze mojej samorządowej działalności.

 

 


 
   
Niezbędnik przedsiębiorcy cz. I
   
Niezbędnik przedsiębiorcy cz. II
   
Interaktywne warsztaty "Profesjonalny sprzedawca".
 

[ARTYKUŁ OPZL]

Fundusze unijne, aktualne możliwości pozyskania środków - seminarium.
 

[ARTYKUŁ OPZL]

Konferencja "Polsko-Niemieckie otwarcie rynku pracy - szanse i zagrożenia"
 

[ARTYKUŁ OPZL]

 
 
 
 
 

 

6

Profesjonalna obsługa - relacje
z klientami

23.05.2013r.

Przedsiębiorcy i przedstawiciele różnych instytucji wzięli udział w warsztatach ćwiczących prawidłowe relacje w czasie kontaktów z klientami. Z przedsięwzięcia zorganizowanego przez Danutę Madej i Grażynę Bar przedstawiciela OPZL w Żarach skorzystało 50 osób. Zajęcia prowadziła pani Lucyna Hoffmann-Czyżyk, psycholog. To kolejna inicjatywa w ramach programu Powiat Żarski Przedsiębiorcom.

[GALERIA]


5

Niezbędnik przedsiębiorcy - cz.II

11.05.2012r.

Przedsiębiorcy i przedstawiciele różnych instytucji wzięli udział w szkoleniu przeprowadzonym przez Urząd Skarbowy w Żarach oraz MultiBank Zielona Góra.Z przedsięwzięcia zorganizowanego przez Danutę Madej i Grażynę Bar przedstawiciela OPZL w Żarach skorzystało 30 osób. To kolejna inicjatywa w ramach programu Powiat Żarski Przedsiębiorcom. Osoby uczestniczące w spotkaniu zapoznane zostały z ofertą MultiBank oraz obszarami kontroli podatkowej prowadzonej przez Urząd Skarbowy.

[NIEZBĘDNIK]       [WIĘCEJ]       [GALERIA]


4

Niezbędnik przedsiębiorcy - cz.I

15.03.2012r.

Przedsiębiorcy i przedstawiciele różnych instytucji wzięli udział w szkoleniu przeprowadzonym przez Centrum Obsługi Przedsiębiorców Sp.z o.o. w Zielonej Górze. Z przedsięwzięcia zorganizowanego przez Danutę Madej i Grażynę Bar przedstawiciela OPZL w Żarach skorzystało 45 osób. To kolejna inicjatywa w ramach programu Powiat Żarski Przedsiębiorcom. Uczestnicy szkolenia zapoznali się: ze zmianami w Prawie Pracy, obowiązkami pracodawcy w zakresie BHP, outsourcingiem – jako formą optymalizacji kosztów przedsiębiorcy.

[NIEZBĘDNIK]       [WIĘCEJ]       [GALERIA]


3

Interaktywne warsztaty "Profesjonalny sprzedawca"

04.10.2011r.
05.10.2011r.
13.10.2011r.

Trzy grupy przedstawicieli przedsiębiorców (67 osób), skorzystały ze szkolenia prowadzonego przez trenerów: Lucynę Hoffmann-Czyżyk i Monikę Klinger. Jednodniowe warsztaty cieszyły bardzo dużym zainteresowaniem. Na zakończenie ćwiczeń uczestnicy projektu podkreślali, że przy tak dużej różnorodności towaru i usług, można tylko konkurować jakością obsługi klienta.

[GALERIA]


2

Konferencja "Polsko-Niemieckie otwarcie rynku pracy - szanse i zagrożenia"

20.05.2011r.

Konferencja Polsko-Niemieckie otwarcie rynku pracy - szanse i zagrożenia - 20.05.2011r.20 maja 2011r. odbyła się konferencja "Polsko-Niemieckie otwarcie rynku pracy - szanse i zagrożenia", prowadzona przez Danutę Madej. Uczestniczyło w niej ponad 60 osób, głównie pracodawcy, przedsiębiorcy, samorządowcy.

[GALERIA]


1

Fundusze unijne, aktualne możliwości pozyskania środków - seminarium informacyjno-doradcze.

22.03.2011r. - 23.03.2011r.

Fot.: H. Gola - Projekt - Powiat Żarski Przedsiębiorcom. Fundusze unijne - aktualne możliwości pozyskania środków - 22.02.2011 i 23.02.2011r.Ponad 60-ciu przedsiębiorców skorzystało ze szkolenia na temat możliwości wykorzystania funduszy unijnych w 2011r., w ramach projektu "Powiat Żarski przedsiębiorcom". Seminarium prowadziła p.Alicja Wójcik z Biura Doradztwa Europejskiego. Organizacja: Danuta Madej we współpracy z Grażyną Bar - OPZL.

[GALERIA]


 

 

Copyright ©  www.danutamadej.pl - 2010. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.

stat4u